Kurumsal

Evidda'ya Hoşgeldiniz.

Kurumsal

Misyonumuz Vizyonumuz ve Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA 

1998 yılında başladığımız inşaat/tadilat/dekorasyon işlerimize 2018 yılında emlak ve gayrimenkul bölümünü de ekleyerek sektörde KALİTE ve GÜVENİLİRLİĞİ ön plana çıkardık.

Evidda mühendislik ve gayrimenkul olarak gerçek bir müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel bir tadilat, yenileme ve dekorasyon hizmetleri sunuyoruz. Uzman gayrimenkul danışmanlarımız ile doğru ve güvenilir yatırım yapmanız konusunda sürecin başından sonuna kadar yardımcı oluyoruz.


Çalışmalarımız, tam eğitimli personel tarafından en yüksek profesyonel standartlarda gerçekleştirilir.

Kaliteli işçiliği, üstün bilgi birikimini ve düşük fiyatları bir araya getirerek size profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Evinizde ve iş yerinizde arzuladığınız tadilat, yenileme ve dekorasyon projelerinizi titizlikle tamamlarız. Bu projeler için yeterince deneyime, personele ve kaynaklara sahibiz.

 

MİSYONUMUZ

Firmamız, tadilat ve dekorasyon alanında müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmayı ve onların yaşam alanlarını, iş yerlerini, projelerini ve hayallerini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Misyonumuz, yenilikçi, modern ve profesyonel yaklaşımlarla, yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Firmamızın vizyonu, inovasyona açık bir anlayışla sürekli gelişen ve değişen dünyada öncü bir inşaat firması olmaktır. Müşterilerimize çevre dostu ve sürdürülebilir çözümler sunarak yaşam alanlarını güzelleştirmeyi hedefliyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşımımızı koruyarak, onların beklenti ve taleplerini dikkate almak ve en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.